צוותי הדרכה

 

הטובות והטובים - למסלול החדש! אנחנו שמחים להציג לכם בעמוד זה את צוותי ההדרכה שלנו לדורותיהם, בחלוקה לשנים, הכשרות ומוסדות לימוד. 

2020-2019 | תש"ף

הנהלת ההכשרה: עדי נעים, שיר והבה

תוכנית "ההתמחות" לבוגרות ובוגרי העמותה (מחזור א')

אוניברסיטת בר-אילן

הנהלת ההכשרה: לירון עופר, נורית קטוע

צוות ההדרכה: משה איזק, עמית איילין, שיראל אררט, יפעת חיראק, עדן דוידי

הנהלה ההכשרה: ויאם עבד

צוות ההדרכה: הדר גלבוע, נגה מוסקוביץ, נופר סוויסה, מנאל פארס, באסל פרח 

הנהלת ההכשרה: בר איילון, בר ג'רופי

צוות ההדרכה: נגה ארזי, תמר בן דוד,

אלכסנדר בן שושן, נועה דרור,

שלי לרנר

הנהלת ההכשרהאלמה גלבוע-שכטמן,

טל זיסו

צוות ההדרכה: יצחק בומבך, נור גנדור, נופר זילברמן, רזאן מסארוה, דור צ׳רנוברוב, יותם רייס

הנהלת ההכשרה: ערין מארון, שי נועם

צוות ההדרכה: שירה בוים, יארא חליפה,

שקד טורם, שדא סמארה, עדן קרביץ, ענר שופטי

קורס "האדם בראי המשפט"

אוניברסיטת בר-אילן ותיכון "עמל א'", פתח תקווה

קורס "המשפט ודור ה-Z"

אוניברסיטת חיפה ותיכון "עתיד תיירות ומלונאות" ע"ש טומי לפיד, חיפה

קורס "משפט ודמוקרטיה"

האוניברסיטה העברית בירושלים ותיכון "רנה קאסן", ירושלים

קורס "משפט ופסיכולוגיה"

אוניברסיטת תל אביב ותיכון "ל"ב אג'יאל", יפו

קורס "המשפט בפעולה"

אוניברסיטת תל אביב ופנימיית הנוער בכפר הירוק

2019-2018 | תשע"ח-תשע"ט

הנהלת ההכשרה: קרן איסמן, אלינור מירב

צוות ההדרכה: עדי אבוטבול, נועה גיא, לין חזיזה, ויאם עבד, אלי עטר

הנהלת ההכשרה: אוריאן בן-יונה, הילי עילם

צוות ההדרכה: לידר דמרי, ספיר יזרלביץ, חן יחזקאל, עדי כורשידי, ירדן מלמד, רעות משרתי-הורדן

הנהלת ההכשרה: ליהי יעקובי, אנאל כהן

צוות ההדרכה: יעל בן סימון, פלג גוטדינר, שירה הלברטל, עמרי מנור אהרון, סימפסון, יאיר פולדס, שניר קליין, יובל שראל

הנהלת ההכשרה: איתמר בכר, עומר מסיקה

צוות ההדרכה: יגאל אלנתן, יסמין אבו ראס, ערין חליפה, ערין מארון, פאטמה מחמוד, סהארה נופי, דנית ציון,

אור רוידר

סמינר "משפט וחינוך"

אוניברסיטת חיפה ותיכון בסמ"ת, חיפה

סמינר "משפט, רגולציה וניהול"

אוניברסיטת בר-אילן וחברי מועצת הנוער בעיר רמלה   

קורס "משפט וסייבר"

האוניברסיטה העברית בירושלים ותיכון "רנה קאסן", ירושלים

קורס "המשפט והפרט״

אוניברסיטת תל אביב ותיכון "ל"ב אג'יאל", יפו

2018-2017 | תשע"ז-תשע"ח

הנהלת ההכשרה: נטלי בר, עדי לובוצקי

צוות ההדרכה: שחף אסולין, אוריאן בן יונה, גל הלוי, קורל טובל, יסכה כהן, רותם נויפלד

הנהלת ההכשרה: גל דפדי, דנה סנדל

צוות ההדרכה: הדס ארצי, אריאל בן-שימול, יעל הולצברג, ירין יום-טוב, ליהי יעקובי, גל מאור, נועה צוקר, רוני רוזן-צבי 

הנהלת ההכשרה: הדר דוידי, הדר עבו

צוות ההדרכה: תומר אטלי, בר דהן, שחר דן, קורל טוב-אל, הנרייט טיבי, מיתר לוגסי, שיר שלום

הנהלת ההכשרה: רונה וולק, לילא טוחי

צוות ההדרכה: יאסמין אבו סאלח, עמית איטח, ניבאל באבא, מייאר דראושה, מייסאא' עסלי, אמל שלח, עדי שניר

סמינר "משפט, חברה ומשפחה"

אוניברסיטת בר-אילן וחברי מועצת הנוער בעיר רמלה

קורס "זכויות אדם במשפט"

האוניברסיטה העברית בירושלים ותיכון "רנה קאסן", ירושלים

קורס "המשפט בעידן הרשת החברתית"

אוניברסיטת חיפה ותיכון "עירוני א"', חיפה

קורס "העצמה במשפט"

אוניברסיטת תל אביב ותיכון "אלנהדה", כפר קרע

2017-2016 | תשע"ו-תשע"ז

הנהלת ההכשרה: נדב ישראלי, שני ספיר

צוות ההדרכה: ליהי בנארוש, מורן דבוש,

יעל ויזל, אסף סויסה, ילנה קורשין, תהילה שוורץ, נוי שלו

קורס "משפט ותקשורת"

האוניברסיטה העברית בירושלים ותיכון "רנה קאסן", ירושלים

הנהלת ההכשרה: גיא אלון, אלי גוזלן

צוות ההדרכה: אסף אברמזון, יומי איציק, קרן בסטקר, דני גור, רינת גרויסמן, יוליה לויטין, קארין ליכטרמן, גל שטיין

הנהלת ההכשרה: רובא אדלבי, שי רוזן

צוות ההדרכה: היבא בולוס, מתן גנדל, רונה וולק, נעם וייס, שלי וילנר, אסל זידאן, טל זיסו, מוריה זלקה, עומר פרנקל

קורס "משפט ותיקון חברתי"

אוניברסיטת חיפה ותיכון "עירוני א"', חיפה

קורס "פרקליטים צעירים"

אוניברסיטת תל אביב ותיכון "אלנהדה", כפר קרע

הנהלת ההכשרה: נוי ברוטפלד, לי תל-ארי

צוות ההדרכה: יוליה אודינצ'קו, שירי ברכה, שירה האוזר, יהונתן וולף, ניר

מיטרני, מונא נאסר, עדי קופילוב

קורס "משפט, ביטוי ויצירה"

אוניברסיטת תל אביב ותיכון "אורט" ע"ש לילינטל, רמלה

2016-2015 | תשע"ה-תשע"ו

הנהלת ההכשרה: ליהי אלבז, מתן נתיב

צוות ההדרכה: ניבה אוריון, פיני בן-הרוש, ספיר בר, אופק גליפוליטי, מרח גנאים, נור יאסין, נדב יפית, שיר ליבנה, הדס סטודניק, שרון סלינס

הנהלת ההכשרה: קמילה מיכמן, אלכסנדרה קדוש

צוות ההדרכה: קטרין אבו ראס, עידן ארנון, אנאל בלונדר, דלאל חג'אלה, הלא חורי, נתנאל לביא, מראם מסרי, טל קימלוב, אלינור קמינר-גולדפיינר, אסף קרמר, אביב רונן

הנהלת ההכשרה: אביחי אליהו, ליאור ברוך

צוות ההדרכה: גיא אלון, סיגל אבן-צור, ניצן בשן, שניר חדד, בר מזרחי, הילה

עזריאל, אורן שטרית, דן תירוש

סמינר "משפט, חברה וכלכלה"

אוניברסיטת תל אביב ותיכון "קריית האמנים", רמלה

קורס "זהות ומשפט"

אוניברסיטת תל אביב ותיכון "אורט" ע"ש לילינטל, רמלה

קורס "משפט ומדינה"

אוניברסיטת חיפה ותיכון "עירוני א"', חיפה

2015 | תשע"ה

הנהלת ההכשרה: מיכאל קגזנוב

צוות ההדרכה: תיקי אלוש, ג'ון אלקלק, פארס ג'בלי, קרן גליק, איימי זעאתרה,

רוזה ליסנינסקי, קמילה מיכמן, אור סידליק, עילי פינס, אלכסנדרה קדוש

קורס "משפט, חברה ותרבות"

אוניברסיטת תל אביב ותיכון "אורט" ע"ש לילינטל, רמלה

אודות העמותה

הנהלת העמותה

צוותי הדרכה

הכשרות

צרו קשר

ראשי

אדמונד לוי ז״ל

קהילת הבוגרים והבוגרות

שיתופי פעולה

עמותת ״המסלול החדש״ ע״ש שופט בית המשפט העליון (בדימ׳) אדמונד לוי ז״ל | ע״ר 580621365, מדינת ישראל 

שותפים

העמותה נתמכת באדיבות

האתר עוצב ע״י ויקי וולך ואור בורנשטיין

© כל הזכויות שמורות לעמותת ״המסלול החדש״ 2020