צרו קשר

מעוניינים להביא את החינוך המשפטי לתיכון שלכם?

השאירו פרטים ונציגי

העמותה יצרו איתכם קשר.

תודה! בקרוב ניצור איתך קשר

ישנן דרכים רבות שבהן ניתן לתרום לעמותה ולתמוך בפעילותה

עמותת "המסלול החדש" היא מוסד ללא כוונות רווח (מלכ"ר). כחלק מפעילותה, מגייסת העמותה את משאביה הפיננסיים באופן עצמאי, בין השאר בעזרת תורמים פרטיים, אשר מאמינים בחזון שלה ובמטרותיה. התרומות המתקבלות בעמותה מסייעות לה בתפעול השוטף ובשיפור השירות שהיא מעניקה למען הקהילה.

פעילות העמותה מבוקרת מבחינה חשבונאית, משפטית וארגונית והיא עומלת בימים אלו על הוצאת אישור ניהול תקין מרשם העמותות ובכלל זאת, קבלת הטבת זיכוי התורמים מפטור מס מכוח סעיף 46 לפקודת מס הכנסה.

מהם אפיקי התרומה האפשריים ומדוע כדאי לתרום לעמותה?

תרומה לקהילת הבוגרים והבוגרות. ניתן לנתב את התרומה לצורך תמיכה בבוגרים בעלי צרכים כלכליים (מלגה לתואר ראשון או מלגת הצטיינות על הישגים לימודיים בתיכון) או לסייע בפיתוח תוכנית "ההתמחות" לבוגרות ובוגרי העמותה, שאותה העמותה מממנת באופן עצמאי.

רכישת הכשרה כתרומה עבור מוסד חינוכי. כיום פועלת העמותה במתכונת לפיה מרבית מוסדות החינוך עימם היא משתפת פעולה מממנים את הוצאות התפעול השוטף. מטבע הדברים, אין זה דבר של מה בכך עבור המוסדות השונים והדבר תלוי תקציבים ואישורים מנהליים רבים, שיש לחדשם משנה לשנה. אם ברצונכם לתרום לשיתוף הפעולה של העמותה עם מוסדות חינוך בתחומי פעילותה ולכסות את עלות תפעול ההכשרה, התרומה תאפשר לעמותה להמשיך ולשתף פעולה עם מוסדות שמצבם מקשה עליהם במימון ההכשרות.

תרומה ישירה לעמותה. ניתן לתרום ישירות לקופת העמותה. התרומה תסייע להנהלת העמותה במימון ההוצאות השוטפות שלה (פיתוח ארגוני, תפעול וכיו"ב).

ארגון/עמותה שמעוניינים לשתף איתנו פעולה?

נשמח לשמוע כיצד! 

מעוניינים לתרום? צרו איתנו קשר עוד היום ונחזור אליכם עם כל הפרטים והרעיונות.